Editörün Seçimleri

wave
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanları Konya'da Buluştu

Konya, son birkaç gün içinde önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ortopedi ve travmatoloji alanında uzmanlar, şehrimizde ...

Trendler

wave
Huawei Watch Fit 3 Türkiye’de 4.499 TL’ye Satışa Sunulacak

Huawei Watch Fit 3, Türkiye’deki kullanıcılar tarafından merakla beklenen bir akıllı saat. Huawei, bu yeni modeli resmi olarak ...

Giriş Seviyesi Kia EV3: Yeni Bir Elektrikli Otomobil Geliyor

Kia, elektrikli araç pazarında hızla büyüyen talebe cevap vermek için yeni bir modelle geliyor. 2023 yılına kadar piyasaya ...

Son Yazılar

wave
Hamit Altıntop’un Maaşı: ‘Türk futboluna ihtiyacım yok’ diyor

Hamit Altıntop, son zamanlarda yaptığı açıklamalarla gündemde. Türk futboluna ihtiyacı ...

Huawei Watch Fit 3 Türkiye’de 4.499 TL’ye Satışa Sunulacak

Huawei Watch Fit 3, Türkiye’deki kullanıcılar tarafından merakla beklenen bir akıllı saat. ...

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Sinan Ateş davası derhal başlamalıdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündeme bomba gibi düşen bir açıklama yaparak Sinan Ateş ...

Türk Kuruculara Sahip Açık Kaynak Retool Alternatifi Refine, 2.8 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Türk kuruculara sahip açık kaynak Retool alternatifi Refine, 2.8 milyon dolar yatırım aldı. ...

Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanlığına Aday Oluyor

Fenerbahçe tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Aziz Yıldırım, tekrar Fenerbahçe ...

Emeklilerin Maaş Takvimi Değişti: İşte Yeni Tarihler

Emeklilerin maaş takvimi, yapılan düzenlemelerle birlikte değişikliğe uğradı. Artık emekli ...

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanları Konya'da Buluştu

Konya, son birkaç gün içinde önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ortopedi ve ...

Cepler Yanacak: Bir Sigara Grubuna Daha Zam Geldi

Tütün ve tütün mamulleri üzerindeki vergilerin artırılmasıyla birlikte sigara fiyatlarına ...

O cihazı takmayan araçlar artık trafiğe çıkamayacak

Kara yolu güvenliğini artırmak amacıyla yapılan yeni düzenlemeye göre artık o cihazı ...

Çalışan Odaklı Yeni Nesil Yan Haklar Platformu: Luvu

Luvu, günümüz iş dünyasında çalışanların ihtiyaçlarına odaklanan ve onlara destek ...

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Açıkladı: 20 Bin Öğretmen Ataması

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ülke genelinde eğitim kalitesini artırmak ve eğitim ...

7 Mayıs 2024 Altın Fiyatları: Gram Altın, Çeyrek Altın, Yarım Altın, Tam Altın

7 Mayıs 2024 tarihinde altın fiyatları incelendiğinde gram altın, çeyrek altın, yarım ...