Editörün Seçimleri

wave
Çocuklarda Duygusal Bozukluklar: Karanlık Hastalıkların Etkileri

Çocukların dünyasını karartan pek çok hastalık vardır. Bu hastalıklar çocukların duygusal ve psikolojik sağlığını olumsuz ...

Trendler

wave
Google'ın 2 Trilyon Dolarlık Değerlemeye Ulaşması

Google, 1998 yılında Larry Page ve Sergey Brin tarafından kurulmuş ve o günden bugüne teknoloji dünyasının en etkili ...

Gerçek Artırılmış Gerçeklik: Meta'nın Aşırı İddialı İcat

Meta, son zamanlarda tanıttığı 'gerçek' artırılmış gerçeklik başlığıyla oldukça iddialı bir şekilde konuşuyor. Bu ...

Son Yazılar

wave
Google'ın 2 Trilyon Dolarlık Değerlemeye Ulaşması

Google, 1998 yılında Larry Page ve Sergey Brin tarafından kurulmuş ve o günden bugüne ...

23 Nisan Kutlamasında Çocuğu Tekmelemişti! Belediyedeki İşine Son Verildi

Geçtiğimiz 23 Nisan kutlamalarında yaşanan skandal bir olay gündeme bomba gibi düşmüştü. ...

Türk Eğitim-Sen'den Öğretmenlere Yeni Müfredat Anketi

Türk Eğitim-Sen, Türkiye'deki eğitim camiasında etkili bir sendika olup, öğretmenlerin hak ...

Apple'ın iPhone için OpenAI İle Görüşmeleri

Apple, iPhone için yapay zeka teknolojilerini geliştirmek ve entegre etmek amacıyla OpenAI ile ...

Türkiye Yağış Haftasına Giriyor! Meteoroloji'den Ülke Geneli İçin Uyarı

Türkiye'de yaşanan hava durumu değişiklikleriyle birlikte Meteoroloji'den ülke geneli için ...

Gıda Paketleme Makinalarında Verimlilik ve Hijyenin Önemi

Gıda paketleme sektöründe, verimlilik ve hijyenin sağlanması oldukça önemlidir. Ambalajlama ...

Asgari Ücrete Ara Zam Gelecek Mi? Bakan Işıkhan Canlı Yayında Duyurdu

Bakan Işıkhan'ın katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamada, asgari ...

İl Milli Eğitim Müdüründen BÜYÜK Başarı!

İl Milli Eğitim Müdürü son zamanlarda gerçekleştirdiği inovatif eğitim projeleri ve ...

Mevduat Faizleri, Altın, Borsa: Hangisi Daha Yüksek Kazanç Sağlar?

Mevduat faizleri, altın ve borsa yatırımları, yatırımcılar arasında sıkça ...

Bakan Işıkhan'dan İşçi, Memur ve Emeklileri Sevince Boğan Açıklama

Bakan Işıkhan, son günlerde işçi, memur ve emeklileri ilgilendiren sevindirici bir açıklama ...

2024 Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınav Tarihleri Açıklandı

2024 yılında yapılacak olan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik (SMMM) sınavları için ...

Müfredat Değişikliği ve Yeni Matematik Dersleri

Müfredat değişikliği, eğitim sisteminde önemli bir dönüşümü ifade ediyor. Özellikle ...