Editörün Seçimleri

wave
Mikro Sinyalle ‘Glokom’ Operasyonu

Glokom, göz tansiyonunun yüksek olması sonucu optik sinir hasarına ve görme kaybına neden olan bir göz hastalığıdır. Glokom ...

Trendler

wave
Realme 12 Lite Türkiye Pazarına Sunuldu

Realme 12 Lite, Realme'nin popüler akıllı telefon serisinin en son üyesidir ve Türkiye'de satışa sunulmuştur. Realme 12 Lite, ...

Kia EV5 GT Sızdırıldı, EV2 Yolda Görüntülendi

Son zamanlarda Kia'nın elektrikli araçları gündemde sıkça yer alıyor. Bu sefer sızdırılan bilgilere göre, Kia EV5 GT modeliyle ...

Son Yazılar

wave
Ömer Çelik'ten DEM Yöneticilerinin Sözlerine Tepki

Son günlerde Demokratik Eğitimciler Sendikası (DEM) yöneticilerinin yaptığı bazı ...

Ankara'da Sağanak ve Kuvvetli Fırtına Etkili Oluyor

Ankara'da şu anda mevsim normallerinin üzerinde bir yağış ve kuvvetli fırtına etkisi ...

Adalet Bakanlığı'ndaki 'mülakat' skandalının belgeleri ortaya çıktı

Adalet Bakanlığı'nda yaşanan mülakat skandalı, son günlerde ülke gündeminin en çok ...

Türkiye'deki Banka Kartları ve Nüfus İlişkisi

Türkiye'de son yıllarda banka kartlarının sayısı hızla artmaktadır. Nüfusun 5 katına ...

İslam Memiş: Altın için 'Risk' Açıklaması

Altın piyasası son dönemde önemli değişiklikler yaşadı ve yatırımcılar için birçok ...

Realme 12 Lite Türkiye Pazarına Sunuldu

Realme 12 Lite, Realme'nin popüler akıllı telefon serisinin en son üyesidir ve Türkiye'de ...

Realme Note 50: Türkiye'de Satışa Sunuldu

Realme Note 50 sonunda Türkiye pazarına adım attı! Realme'nin popüler Note serisinin en yeni ...

MEMUR ZAMMI SON DAKİKA: Tabloya bak, maaşını öğren! Meslek meslek tüm maaşlar...

Memur zammi son dakika haberleriyle birlikte memurların alacakları maaşlar da gündemde. İşte ...

Nothing Tanıtıldı: Ear ve Ear (a) Kablosuz Kulaklık

Nothing, teknoloji dünyasında heyecan yaratan iki yeni kablosuz kulaklık modeli olan Ear ve Ear ...

Emeklililere Bayram Ettirecek Rakam Ortaya Çıktı: Uzman İsimden Yüzde 30 Zam

Emeklilik maaşları, Türkiye'de birçok vatandaşın geçim kaynağını oluşturuyor. Bu nedenle ...

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Soru Soran Vatandaşa Engel

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, vatandaşların yönelteceği sorulara karşı nasıl bir tutum ...

DEM Parti'den Diyarbakır Sur'da Atatürk'e ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret! Soruşturma başlatıldı

DEM Partisi üyeleri, Diyarbakır Sur'da gerçekleştirdikleri bir etkinlikte Atatürk'e ve ...