Editörün Seçimleri

wave
Meryem Cannes’da

Meryem, Cannes Film Festivali'ne katılmak için büyük bir heyecanla Fransa'nın yolunu tuttu. Festival boyunca birbirinden önemli ...

Trendler

wave
Weka Şirketi 1.6 Milyar Dolar Değerleme ile 140 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Veri yönetimi alanında faaliyet gösteren Weka isimli şirket, son yatırım turunda önemli bir başarıya imza attı. Weka, 1.6 milyar ...

Son Yazılar

wave
MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursları e-Kılavuzunu Yayınladı: Yaz Okulları ve Dönem Kurslarına İlişkin Detaylar

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına ilişkin önemli bir adım ...

Tarım Kredi Market Mayıs Ayı İndirimleri 2022

Tarım Kredi Market, mayıs ayında müşterilerine büyük bir avantaj sunuyor! Temel ihtiyaç ...

Ek Ders Ücretlerinde Artış Bekleniyordu! Kamuda Tasarruf Paketine Takıldı

Türkiye'de kamuda çalışan birçok öğretmen ve personel ek ders imkanlarından yararlanarak ...

Yenidoğan Çetesinin Korkunç Mesajları Ortaya Çıktı: Çocuğu Öldür

Son zamanlarda yayınlanan bir haber, Yenidoğan çetesinin korkunç mesajlarını gün yüzüne ...

Özel Okullar: Fonksiyonları, Misyonları, Sorunları ve Öneriler

Özel okullar, öğrencilere devlet okullarından farklı bir eğitim hizmeti sunan kurumlardır. ...

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yaz Okulu Başvuruları 2024

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), her yıl öğrencilerin akademik başarılarını desteklemek ve ...

Weka Şirketi 1.6 Milyar Dolar Değerleme ile 140 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Veri yönetimi alanında faaliyet gösteren Weka isimli şirket, son yatırım turunda önemli bir ...

Candan Kardeşlerin 'Sazan Sarmalı' Yöntemiyle 41.5 Milyonluk Vurgun!

İstanbul'un ünlü iş insanı Candan Kardeşler, son olarak 'sazan sarmalı' yöntemiyle ...

Okula Gizlice Aldığı Biber Gazı Sınıfta Patladı! Öğrenciler Ambulans ile Hastaneye Alındı

Okula gizlice alınan biber gazı bir kez daha gençleri tehlikeye attı. Bir grup öğrenci, ...

Emekli Memur Maaşları Temmuz 2024 Listesi

Temmuz 2024 itibariyle emekli memur maaşlarına yapılan zam oranları merak konusu oldu. Devlet ...

Plise Sineklik Nedir?

Plise sineklik, evlerde, ofislerde ve diğer yaşam alanlarında, sinek ve böcek girişini ...

Bomba iddia: Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüştü

Son günlerde sıkça konuşulan bir iddiaya göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ...