Editörün Seçimleri

wave
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanları Konya'da Buluştu

Konya, son birkaç gün içinde önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ortopedi ve travmatoloji alanında uzmanlar, şehrimizde ...

Trendler

wave

Son Yazılar

wave
Merkez Bankası'ndan Tarihi Döviz Alımı

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), tarihi bir adım atarak büyük bir döviz alımı ...

Anneler Gününde Ne Hediye Alacağım Diye Düşünenler İçin Benzersiz Tavsiyeler!

Anneler Günü, annelerimizi hatırlamak ve onlara sevgimizi göstermek için harika bir ...

Restoranların Yüksek Fiyatlarına Karşı Yeni Önlem: Akıllı Menü

Restoran sektöründe müşteri memnuniyetini artırmak ve yüksek fiyatları engellemek amacıyla ...

OpenAI ve Stack Overflow: Yapay zeka modellerinin kodlama yeteneklerini geliştirecek işbirliği

OpenAI ve Stack Overflow, yazılım geliştirme alanında büyük bir işbirliği yaparak yapay ...

Yerel Seçim Sonrası Flaş Karar: 17 Müdür Görevden Alındı, Yerlerine Atama Yapıldı

Yerel seçimlerin ardından alınan flaş bir kararla, 17 müdür görevden alınarak yerlerine ...

15 Yaşındaki Çocuk 16 Yaşındaki Ablasını Öldürdü

Üzücü bir olayla ilgili şok edici detaylar gün yüzüne çıktı. 15 yaşındaki bir çocuk, ...

Türkiye Gri Listeden Çıkıyor Mu? Ülke Ekonomisi İçin Çok Önemli

Türkiye'nin uluslararası finans dünyasında sıkça gündeme gelen konulardan biri, gri listeden ...

Türk Bankalarının TL Mevduat Faiz Oranları Yüzde 68'e Ulaştı

Türk bankalarının TL mevduat faiz oranları son zamanlarda yükselişte. Özellikle son dönemde ...

MEB 2. Dönem 2. Yazılı Sınavları Örnek Soruları

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2. dönem 2. yazılı sınavlarına ilişkin örnek soruları ...

Türkiye'deki Kurumsal Girişim Sermayesi Öne Çıkanlar

Türkiye'de kurumsal girişim sermayesi sektörü son yıllarda hızla gelişmekte ve birçok ...

10 Bin Lira Maaş Alan Emeklilere Maddi Destek Verilecek

Hükümet tarafından 10 bin lira maaş alan emeklilere maddi destek verileceği duyuruldu. Bu ...

Docusign, Yapay Zeka Destekli Sözleşme Yönetim Platformu Lexion'u 165 Milyon Dolara Satın Aldı

Docusign, dünya çapında en büyük elektronik imza sağlayıcılarından biri olarak ...