Editörün Seçimleri

wave
Mikro Sinyalle ‘Glokom’ Operasyonu

Glokom, göz tansiyonunun yüksek olması sonucu optik sinir hasarına ve görme kaybına neden olan bir göz hastalığıdır. Glokom ...

Trendler

wave
Kia EV5 GT Sızdırıldı, EV2 Yolda Görüntülendi

Son zamanlarda Kia'nın elektrikli araçları gündemde sıkça yer alıyor. Bu sefer sızdırılan bilgilere göre, Kia EV5 GT modeliyle ...

macOS 15 ile Yenilenen Dahili Hesap Makinesi

macOS 15, Apple'ın en son sürümü olan işletim sistemidir. Bu yeni sürüm birçok yenilik ve geliştirme içermektedir. Bu ...

Son Yazılar

wave
YÖK Başkanı Açıkladı: Türkiye'deki Yabancı Öğrenci Sayısı Belli Oldu

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı, Türkiye'deki yabancı öğrenci sayısını açıkladı. ...

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakkında Soruşturma Talep Edildi

İlçe Milli Eğitim Müdürü hakkında son günlerde gündemde yer alan iddialar, kamuoyunda ...

Ankara'da Fırtına Etkisi

Ankara'da son günlerde yaşanan fırtına etkisi, şehirde ciddi hasarlara neden oldu. Fırtına ...

Ünlü Ekonomist Mahfi Eğilmez, Yıl Sonu Enflasyon Tahminini Açıkladı

Ünlü ekonomist Mahfi Eğilmez, Türkiye'nin en önemli makroekonomi uzmanlarından biri olarak ...

Kia EV5 GT Sızdırıldı, EV2 Yolda Görüntülendi

Son zamanlarda Kia'nın elektrikli araçları gündemde sıkça yer alıyor. Bu sefer sızdırılan ...

Sürgün Edilen Okul Müdürü: 8 Yıl Sonra Mahkemeyi Kazandı

Bir zamanlar bir okul müdürü, görev yaptığı okulda yaşadığı haksız bir sürgünle ...

Skoda Superb Fiyatları: Bu Liste Kaçmaz

Skoda Superb, geniş iç hacmi, şık tasarımı ve güçlü motor seçenekleriyle dikkat çeken ...

TCMB, Faiz Kararını Perşembe Günü Açıklayacak

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), faiz kararını perşembe günü açıklayacak. Merakla ...

MB Faiz Kararı Öncesi Bankaların Sürpriz Hamlesi

Merkez Bankası'nın faiz kararı herkes tarafından merakla beklenirken, bankaların sürpriz bir ...

Yenişehirlioğlu'nun Rolex Açıklaması

Türk iş insanı Yenişehirlioğlu, Rolex marka saat takmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, ...

Huawei Watch Fit 3: Şıklığıyla Dikkat Çekecek Tasarım

Huawei Watch Fit 3, şıklığı ve sağlamlığı ile adından söz ettirecek bir tasarıma sahip. ...

Realme 12 Lite Türkiye’de 10.999 TL’den satışa sunuldu

Realme, yeni bir akıllı telefon modeli olan Realme 12 Lite’ı Türkiye’de satışa sundu. ...