Editörün Seçimleri

wave

Trendler

wave
Humane AI Pin İncelemesi

Humane AI Pin, yapay zeka alanında yeni bir ürün olarak piyasaya sürüldü. Ancak, ilk ürün incelemeleri geldiğinde sınıfı ...

Google Fotoğraflar'ın Yeni Özelliği: Ana Ekranı Daha Düzenli Hale Getiriyor

Google Fotoğraflar, milyonlarca kullanıcının günlük hayatında kullandığı popüler bir fotoğraf yönetim uygulamasıdır. ...

Son Yazılar

wave
Humane AI Pin İncelemesi

Humane AI Pin, yapay zeka alanında yeni bir ürün olarak piyasaya sürüldü. Ancak, ilk ürün ...

256 GB Samsung Galaxy A54, Amazon’da 5.000 TL fiyat avantajıyla satışta

Samsung Galaxy A54, güçlü işlemcisi, geniş depolama alanı ve etkileyici kamera ...

Boring Phone: HMD ve Heineken’den “anti akıllı telefon”

HMD Global ve Heineken, teknoloji harikası olmayan fakat insanların gerçek hayata ...

Google Fotoğraflar'ın Yeni Özelliği: Ana Ekranı Daha Düzenli Hale Getiriyor

Google Fotoğraflar, milyonlarca kullanıcının günlük hayatında kullandığı popüler bir ...

WhatsApp Çevrimiçi Kullanıcıları Nasıl Gösterilir?

WhatsApp, milyonlarca insanın dünya çapında kullandığı popüler bir anlık mesajlaşma ...

Black Shark’tan Akıllı Yüzük Sürprizi

Çin merkezli teknoloji şirketi Black Shark, akıllı telefonlarının yanı sıra artık akıllı ...

Hamas, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Teşekkür Açıklaması Yayınladı

Hamas, Filistin'de yaşanan son gerginlikler sonrasında Türkiye'nin desteğine teşekkür etmek ...

PlayStation PC Arayüzü: Ghost of Tsushima ile Geliyor

PlayStation, kısa bir süre önce PC oyuncuları için yeni bir gelişme duyurdu: PlayStation PC ...

Fahiş Fiyat Artışıyla İlgili Rekabet Kanununda Değişiklik Yapılacak

Fahiş fiyat artışı, özellikle kriz dönemlerinde tüketicilerin en çok karşılaştığı ...

EZBERCİ EĞİTİM

Ezberci eğitim, geleneksel eğitim sistemlerinde sıkça kullanılan bir öğretim yöntemidir. Bu ...

Google Play Store Biometric Authentication: Enhancing Security and Convenience

Google recently announced the addition of biometric authentication to the Google Play Store, ...

Avrupa Birliği'nin Otomobiller için Siber Güvenlik Kuralları

Avrupa Birliği, otomobillerin siber güvenlik standartlarına uygun olması için yeni kurallar ...