Editörün Seçimleri

wave
Yapay Zeka: Gıdım Var Mı?

Yapay zeka (YZ) günümüzde birçok alanda kullanılan bir teknoloji haline gelmiştir. Peki, yapay zeka gıdım konusunda nasıl bir ...

Trendler

wave
Yeni Renault Duster Türkiye'de Tanıtıldı

Renault'un popüler modeli Duster, Türkiye'de fiziksel olarak ilk kez tanıtıldı. Yeni özellikleri ve göz alıcı tasarımıyla dikkat ...

Gmail için Gemini Tabanlı E-posta Özetleme Sistemi

Gmail, Android için duyurduğu yeni özellik ile kullanıcılarına daha verimli bir e-posta deneyimi vad ediyor. Bu yeni özellik, Gemini ...

Son Yazılar

wave
Fatih Erbakan'a şok! Belediye başkanı YRP'den istifa etti

Yeniden Refah Partisi'nden (YRP) istifa eden bir belediye başkanının kararı parti içinde ve ...

Trabzon Hafif Raylı Sistem Projesi

Trabzon şehri, gün geçtikçe artan nüfusu ve gelişen ekonomisiyle beraber ulaşım ...

Yeni Renault Duster Türkiye'de Tanıtıldı

Renault'un popüler modeli Duster, Türkiye'de fiziksel olarak ilk kez tanıtıldı. Yeni ...

CATL'nin Yeni Bataryası: 10 Dakikada 600 km Menzil

Çin merkezli otomotiv bataryası üreticisi CATL (Contemporary Amperex Technology Co. Limited), 10 ...

Elektrikli BYD Ocean M Konsept Aracı Tanıtıldı

Elektrikli araç teknolojisi hızla gelişmeye devam ediyor ve Çin menşeli otomotiv şirketi ...

Gmail için Gemini Tabanlı E-posta Özetleme Sistemi

Gmail, Android için duyurduğu yeni özellik ile kullanıcılarına daha verimli bir e-posta ...

Threads 'Gizlenen Sözcükler' Özelliğinin Kapsama Alanını Genişletiyor

Threads, kullanıcıların gizliliklerini koruyarak iletişim kurmalarına olanak tanıyan bir ...

Türk Hava Yolları, tüm zamanların yolcu rekoruna imza attı!

Türk Hava Yolları, tarihinde bir kez daha adından söz ettirmeyi başardı. Son raporlara göre, ...

Alphabet 2024'ün İlk Çeyreğinde 80,5 Milyar Dolar Gelir Elde Etti

Teknoloji devi Alphabet, 2024 yılının ilk çeyreğinde oldukça etkileyici bir performans ...

Kamuda Araç Saltanatına Neşter: İlk Etapta Bin Araç Satılacak

Kamuda araç saltanatına son vermek amacıyla önemli bir adım atıldı. Buna göre, kamu ...

KDV Hilesi Yapanlara Karşı Maliye Sahaya İndi: Ceza Yağacak

Maliye Bakanlığı, KDV hilesi yapanları tespit etmek ve cezalandırmak amacıyla geniş çaplı ...

Android 15 İle Tüm Uygulamaları Koyu Modda Kullanabilme

Android 15 güncellemesi ile birlikte gelen özelliklerden biri de tüm uygulamaları koyu tema ...