Editörün Seçimleri

wave
Yapay Zeka: Gıdım Var Mı?

Yapay zeka (YZ) günümüzde birçok alanda kullanılan bir teknoloji haline gelmiştir. Peki, yapay zeka gıdım konusunda nasıl bir ...

Trendler

wave
OnePlus Nord 4: En Güçlü Snapdragon İşlemcilerden Biriyle Yolda

OnePlus, Nord serisinin dördüncü modeli olan OnePlus Nord 4'ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni model, güçlü donanımıyla ...

Blockchain Girişimi Movement Labs, 38 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Blockchain teknolojisi günümüzde hızla gelişen ve dönüşen bir alan haline gelmiştir. Bu teknolojinin sunduğu fırsatlar ...

Son Yazılar

wave
OnePlus Nord 4: En Güçlü Snapdragon İşlemcilerden Biriyle Yolda

OnePlus, Nord serisinin dördüncü modeli olan OnePlus Nord 4'ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. ...

MEB Öğretmenlere yeni eğitim semineri verecek! İşte detaylar...

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), öğretmenlere yönelik yeni bir eğitim semineri düzenleme ...

Samsung Galaxy S24 FE İngiliz Mobil Operatörünün Veri Tabanına Girdi

Samsung Galaxy S24 FE, İngiliz mobil operatörünün veri tabanına resmi olarak girdi. Bu ...

YandexART 1.3: Daha İyi Yorumlama ve Gerçekçi Görüntüler

Yandex, yüksek kaliteli sanat eserleri oluşturmak için kullanılan bir yapay zeka tabanlı resim ...

Yeni Anayasa için 2 ayrı tur! Muhalefetin eleştirdiği 'partili cumhurbaşkanı' tartışmaya açılabilir

Türkiye'nin siyasi gündemi son dönemde yeni anayasa tartışmaları etrafında şekillenmeye ...

Blockchain Girişimi Movement Labs, 38 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Blockchain teknolojisi günümüzde hızla gelişen ve dönüşen bir alan haline gelmiştir. Bu ...

Yeni Müfredatın İçeriği: Detaylı İnceleme

Yeni müfredatın içeriği, eğitim sisteminde heyecanla beklenen bir konudur. Her eğitim ...

Mayıs Ayı Aile Destek Ödemeleri ve TCKN Ödeme Listesi

Mayıs ayı aile destek ödemeleri, 15 Mayıs tarihinde başlayacak ve TCKN'ye göre farklı ...

Mevduat Faizleri Arşa Çıktı: Daha Önce Görülmemiş Rakamlar!

Son zamanlarda bankaların mevduat faiz oranlarını artırmasıyla birlikte mevduat faizleri ...

MEB Yeni Müfredatına Göre 1. Sınıflarda Okuma Yazma Nasıl Gerçekleştirilecek?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) her dönem olduğu gibi bu dönem de müfredatında ...

YÖK'ten Yeni Hamle: 71 Yeni Program Açılıyor

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), üniversitelerde eğitim gören öğrenci sayısının artması ve ...

Intel Yılın İlk Çeyreğinde 12,7 Milyar Dolar Gelir Elde Etti

Intel, 2022 yılının ilk çeyreğinde 12,7 milyar dolarlık gelir elde etti. Şirketin bu ...