Editörün Seçimleri

wave
Elektronik Sigarada Uyuşturucu Tehlikesi

Elektronik sigaraların yaygınlaşması ile birlikte, bu ürünlerin uyuşturucu kullanımıyla ilişkili olabileceği endişesi ...

Trendler

wave
Warner Bros. Discovery'ın 2026'da Yeni Yüzüklerin Efendisi Filmini Sunacağı Açıklandı

Warner Bros. Discovery, 2026'da Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen yeni bir filmi sunacağını duyurdu. Bu heyecan verici haber, ...

Realme’nin Yeni Kablosuz Kulaklıkları: Buds Air 6 ve Buds Air 6 Pro

Realme, teknoloji dünyasında adını hızla duyurmaya devam ediyor. Son olarak, şirketin yeni kablosuz kulaklık modelleri Buds Air 6 ve ...

Son Yazılar

wave
2022 Memur ve Emekli Maaşı Zammı Ne Kadar Olacak?

2022 yılında memur ve emekli maaşlarına yapılacak zam oranları merak edilmektedir. Her yıl ...

Elektronik Sigarada Uyuşturucu Tehlikesi

Elektronik sigaraların yaygınlaşması ile birlikte, bu ürünlerin uyuşturucu kullanımıyla ...

Milli Eğitim Müdürlüğü Acı Haberi Paylaştı!

Milli Eğitim Müdürlüğü bugün yaptığı resmi açıklama ile maalesef üzücü bir haberi ...

Milli Eğitim Müdürünün Arabası Var Güzel mi Güzel(!)

Milli Eğitim Müdürünün arabasına ilişkin kamuoyunda tartışmalar devam ediyor. Lüks bir ...

Warner Bros. Discovery'ın 2026'da Yeni Yüzüklerin Efendisi Filmini Sunacağı Açıklandı

Warner Bros. Discovery, 2026'da Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen yeni bir filmi sunacağını ...

Tim Cook Sonrası Apple CEO’luğu İçin En Güçlü Aday John Ternus

Geleceğin Apple CEO’su kim olacak? Bu soru, teknoloji dünyasının en büyük şirketlerinden ...

Xbox Game Pass Ultimate Fiyat Artışı Sinyali

Son zamanlarda Xbox Game Pass Ultimate abonelik fiyatlarında artış sinyalleri ortaya ...

Realme’nin Yeni Kablosuz Kulaklıkları: Buds Air 6 ve Buds Air 6 Pro

Realme, teknoloji dünyasında adını hızla duyurmaya devam ediyor. Son olarak, şirketin yeni ...

Yeni Asus ROG Ally: İlk Resmi İşaret Geldi

Asus, oyun tutkunları için heyecan verici bir haberle geldi. Yeni Asus ROG Ally'nin ilk resmi ...

Microsoft Windows 11 Yüzen Widget’lı Yeni Başlat Menüsü

Microsoft, Windows 11 için yepyeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Yüzen widget’lı yeni ...

Intel ve Anakart Üreticileri Arasındaki Core i9 CPU Kararlılığı Tartışması

Intel'in son teknoloji ürünü olan Core i9 serisi işlemciler, yüksek performanslı bilgisayar ...

Realme GT Neo 6: Snapdragon 8s Gen 3 ile Yeniden Tanıtıldı

Realme GT Neo 6'nın tanıtılması, akıllı telefon dünyasında heyecan yarattı. Özellikle ...