Editörün Seçimleri

wave
Yapay Zeka: Gıdım Var Mı?

Yapay zeka (YZ) günümüzde birçok alanda kullanılan bir teknoloji haline gelmiştir. Peki, yapay zeka gıdım konusunda nasıl bir ...

Trendler

wave
Ticaret Bakanlığı IBAN Kiralama Dolandırıcılığına Karşı Harekete Geçti

Ticaret Bakanlığı, son dönemde artan IBAN kiralama ilanları ve sosyal mühendislik dolandırıcılıkları konusunda halkı ...

Honor 200 Lite: Özellikleri ve Tanıtımı

Honor 200 Lite, merakla beklenen bir telefon modeli. Bu yeni model, güçlü performansı, yüksek çözünürlüklü kamerası ve uzun pil ...

Son Yazılar

wave
Ticaret Bakanlığı IBAN Kiralama Dolandırıcılığına Karşı Harekete Geçti

Ticaret Bakanlığı, son dönemde artan IBAN kiralama ilanları ve sosyal mühendislik ...

Çalışan Anneler İçin Bakıcı Desteği: Detaylar Belli Oldu

Çalışan anneler için bakıcı desteği konusu günümüzde oldukça önemli bir konu haline ...

Türkiye’de dört yeni 4K lazer temelli IMAX sinema salonu açılıyor

Türkiye sinema endüstrisi, sinemaseverlere heyecan verici bir haberle dört yeni 4K lazer temelli ...

Apple Watch Series 10: Daha İnce Tasarım Beklentileri

Apple Watch, teknoloji dünyasının en popüler akıllı saatleri arasında yer alıyor ve her ...

Konut Fiyatlarında Yeni Tablo: 'Birçok Şehirde Fiyat Artışı Durdu'

Konut fiyatları uzun bir süredir artış trendi içerisindeydi ancak son veriler birçok şehirde ...

Honor 200 Lite: Özellikleri ve Tanıtımı

Honor 200 Lite, merakla beklenen bir telefon modeli. Bu yeni model, güçlü performansı, yüksek ...

36 Bin Sözleşmeli Sağlık Personelinin Hizmet Birimleri Açıklandı

Sağlık Bakanlığı, 36 bin sözleşmeli sağlık personelinin hizmet birimlerini açıkladı. ...

Ortaokulda Veli Öğretmene Yumruk Attı!

Ortaokulda yaşanan son derece üzücü bir olayda, bir velinin öğretmene yumruk atmasıyla ...

Yapay Zeka: Gıdım Var Mı?

Yapay zeka (YZ) günümüzde birçok alanda kullanılan bir teknoloji haline gelmiştir. Peki, ...

Epic Games Store Ücretsiz Oyunlar: INDUSTRIA ve LISA

Epic Games Store, oyunseverlerin yüzünü bir kez daha güldürmeye devam ediyor. Bu hafta, ...

Dünyanın En Büyük 3D Yazıcısı: 80 Saatten Kısa Sürede Bir Ev Yapabilir

Dünyanın en büyük 3D yazıcısı son yılların en dikkat çekici teknolojik gelişmelerinden ...

Yakında DJI Mini 4K Drone Modeli: Özellikler ve Fiyat

DJI, dünya genelinde tanınmış bir drone üreticisi olarak bilinir. Şimdi de DJI Mini 4K drone ...