Editörün Seçimleri

wave
Balcalı Hastanesi: Güçlendirilen Hastane Hasta Kabulüne Başladı

Balcalı Hastanesi, yeni güçlendirme çalışmalarının tamamlanmasının ardından hasta kabulüne başladı. Hastane, modern tıbbi ...

Trendler

wave
Yapay Zeka Girişimi Triomics, 15 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Yapay zeka, sağlık sektöründe büyük bir dönüşüm yaratmak için hızla gelişen bir teknolojidir. Bu dönüşümün bir parçası ...

OpenAI'nin 13 Mayıs'ta ChatGPT ve GPT-4 Odaklı Canlı Yayını

OpenAI, yapay zeka üzerine çalışmalarıyla tanınan bir şirkettir. 13 Mayıs tarihinde yapacakları canlı yayın, ChatGPT ve GPT-4 ...

Son Yazılar

wave
ÖĞRETMENLİK MESLEK KANUNU İÇERİĞİNDE SON GELİŞME!

Türkiye'de öğretmenlik mesleği üzerine düzenlemeler yapan ve öğretmenlerin haklarını ...

Yapay Zeka Girişimi Triomics, 15 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Yapay zeka, sağlık sektöründe büyük bir dönüşüm yaratmak için hızla gelişen bir ...

Geç Saatte Eve Dönen Kızı İçin Okulu Bastı! Veli Öğretmenlere Saldırdı

Son günlerde yaşanan bir olay, gündemde büyük yankı uyandırdı. Bir kız öğrencinin gece ...

Devlet Bankaları ATM'nin Yeni Hali Denilen TAM İçin Bir Araya Geldi

Türkiye'deki devlet bankaları, geleceğin bankacılık teknolojisi olarak görülen yeni nesil ...

İklim Aktivistleri Almanya'daki Tesla Fabrikasına Baskın Yaptı

Almanya'da son zamanlarda iklim aktivistleri, çevre duyarlılığı konusunda çeşitli eylemler ...

OpenAI'nin 13 Mayıs'ta ChatGPT ve GPT-4 Odaklı Canlı Yayını

OpenAI, yapay zeka üzerine çalışmalarıyla tanınan bir şirkettir. 13 Mayıs tarihinde ...

Huawei'nin HarmonyOS Next ile Android Uygulama Desteğini Kaldırma Kararı

Huawei, "HarmonyOS Next" adlı yeni işletim sistemi için önemli bir adım atmaya hazırlanıyor. ...

Öğretmenlere Müjde! ÖĞRETMENLİK MESLEK KANUNUNDA Yeni Gelişme: EK DERS Ücretlerine YÜZDE 15 ZAM Geliyor

Öğretmenlere müjde! ÖĞRETMENLİK MESLEK KANUNUNDA yeni gelişme: EK DERS ücretlerine YÜZDE ...

Ford'un Avrupa’daki Elektrikli Otomobil Satışı Odaklı 2030 Planı

Ford, Avrupa'da elektrikli otomobil satışı odaklı 2030 planını rafa kaldırmış gibi ...

Apple'ın Katlanabilir Ekranlı Cihazları İçin Samsung Display İle Ortaklık Yapması

Apple'ın son dönemde katlanabilir ekranlı cihazlar üzerinde çalıştığı ve bu teknoloji ...

Motorola X50 Ultra Tanıtım Tarihi ve Özellikleri

Motorola X50 Ultra, merakla beklenen yeni modelin tanıtım tarihi nihayet belli oldu. Şirketin ...

Filistin Tasarısı BM'de Kabul Edildi

Filistin’in Birleşmiş Milletler’de kabul edilen tasarısı, uluslararası ilişkilerde ...