Editörün Seçimleri

wave
Her 2 kişiden birinde D vitamini eksik

D vitamini, vücut için oldukça önemli bir vitamindir ve vücudumuzun çeşitli işlevlerini yerine getirmesinde önemli bir rol oynar. ...

Trendler

wave
Samsung Galaxy A54 ve A34 için One UI 6.1 dağıtıma çıktı

Samsung'un popüler akıllı telefon modelleri Galaxy A54 ve A34 için uzun zamandır beklenen One UI 6.1 güncellemesi nihayet ...

Togg T10X Almanya Macerası 2025

2025 yılı itibariyle Togg T10X, Almanya pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Elektrikli araç sektöründe adından söz ettiren ...

Son Yazılar

wave
Samsung Galaxy A54 ve A34 için One UI 6.1 dağıtıma çıktı

Samsung'un popüler akıllı telefon modelleri Galaxy A54 ve A34 için uzun zamandır beklenen One ...

OpenAI, GPT Store’u herkes için ücretsiz hale getirdi

OpenAI, yapay zeka ve doğal dil işleme alanında önemli bir adım atarak GPT Store’u herkes ...

Meteoroloji'den İllere Uyarı: Sağanak Yağışlar Devam Edecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, birçok ilde ...

Microsoft’un OpenAI'ye 10 Milyar Dolarlık Yatırımı ve ChatGPT Masaüstü Uygulaması

Microsoft, yapmış olduğu 10 milyar dolarlık yatırımla OpenAI'ye destek olmaya devam ediyor. ...

Togg T10X Almanya Macerası 2025

2025 yılı itibariyle Togg T10X, Almanya pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Elektrikli araç ...

Öğretmen Mülakatında Yeni Dönem Başladı!

Öğretmen mülakatları, eğitim camiasına katılmak isteyen adaylar için oldukça önemli bir ...

Tesla Cybertruck Üretim Sorumlusu Şirketten Ayrılıyor

Tesla Cybertruck modelinin üretim sorumlusu şirketten ayrılacağı haberi otomotiv endüstrisi ...

Xiaomi 15 Pro Kamera Sistemine Yeni Özellik Ekleme İhtimali

Xiaomi 15 Pro, amiral gemisi telefonlar arasında kendine sağlam bir yer edinmiştir. Ancak ...

PlayStation Lideri Jim Ryan’ın Yerini İki Kişi Alıyor

Sony'nin oyun konsolu PlayStation'un lideri Jim Ryan'ın yerini iki kişi alıyor. PlayStation ...

Tiyatro ve Sinema Dünyasının Usta İsmi Ayten Gökçer'i Anma

Türk tiyatro ve sinema dünyasının usta ismi Ayten Gökçer’in vefat haberi sevenlerini derin ...

YÖK, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), akademik ve idari personelin görevde yükselme ve unvan ...

Togg: 2025 Yılında Dünya Pazarına Açılıyor

2025 yılına gelindiğinde Türkiye'nin yerli elektrikli otomobil markası Togg, dünya pazarında ...