Editörün Seçimleri

wave
Prostatta Hayat Kurtaran Yöntem

Prostat, erkeklerde üreme sistemiyle ilgili bir bezdir ve zamanla bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Prostat sağlığı, erkeklerde genel ...

Trendler

wave
ChatGPT Mobil Uygulama Geliri Artışı: GPT-4 Lansmanı Etkisi

ChatGPT, nöral ağ teknolojisi üzerine kurulu, metin tabanlı bir sohbet botudur. Kullanıcılarla doğal dil işleme yetenekleri ...

Snapdragon X İşlemcili İlk Copilot+ PC Modelleri Tanıtıldı

Qualcomm'un Snapdragon X işlemcili ilk Copilot+ PC modelleri, son teknolojiye sahip özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu yeni PC'ler, ...

Son Yazılar

wave
Dünya AKINCI İHA'nın İran'daki Görevini Konuşuyor

Türkiye'nin yerli ve milli savunma sanayi ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan AKINCI ...

FETÖvari Kumpas: Gizli Tanık Serdar Sertçelik'i Yurt Dışına Kaçıran İsim Belli Oldu

Son yıllarda Türkiye'nin gündemini meşgul eden FETÖ terör örgütü, uzun süredir devletin ...

Milli Eğitim Müdürünü Görevden Alan Eğitim Bir Sen Başkanı

Eğitim camiasında son zamanlarda sıkça konuşulan bir konu, Milli Eğitim Müdürünün Eğitim ...

Borsa Güne Yükselişle Başladı.

Bugün borsa, yatırımcılarına olumlu bir start vererek güne yükselişle başladı. ...

Emeklilere Yüzde 15 İndirim Kararı Resmi Gazete'de Yayımlandı

Türkiye'de emeklilere yönelik yapılan düzenlemeler herkesi yakından ilgilendiriyor. Son ...

ChatGPT Mobil Uygulama Geliri Artışı: GPT-4 Lansmanı Etkisi

ChatGPT, nöral ağ teknolojisi üzerine kurulu, metin tabanlı bir sohbet botudur. ...

Windows 11 Artık Yerleşik Bir DLSS Rakibine Sahip: Auto Super Resolution

Windows 11'in son güncellemesi, oyunseverler için heyecan verici bir yeniliği beraberinde ...

Volvo ilk “üretime hazır” sürücüsüz kamyonunu tanıttı

Volvo, otomotiv endüstrisinde bir ilke imza atarak sürücüsüz teknolojiyi kamyon sektörüne ...

Elektrik Şirketlerinin Zam Çağrısı: Maliyet Bazlı Fiyat Politikasına Geçilmeli

Elektrik şirketlerinin son dönemde artan enerji maliyetleri nedeniyle zam yapma talepleri ...

Otomobil Almak Cep Yakınca Çözümü Böyle Buldular

Otomobil almak günümüzde pek çoğumuz için hayati bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ancak ...

Snapdragon X İşlemcili İlk Copilot+ PC Modelleri Tanıtıldı

Qualcomm'un Snapdragon X işlemcili ilk Copilot+ PC modelleri, son teknolojiye sahip ...

IBM'un Açık Kaynaklı Granite Yapay Zeka Modelleri ve Kod Üretimi

IBM, teknoloji alanında en önde gelen firmalardan biri olarak sürekli inovasyon ve gelişime ...