Editörün Seçimleri

wave
Rektör Özkan: Akdeniz’de Ar-Ge lisansta başlar

Akdeniz bölgesi, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle ön plana çıkan bir bölgedir. Ancak buna ek olarak Akdeniz'in Ar-Ge ...

Trendler

wave
Google Gemini’ın Android Güncellemesi Ekran Anlayışını Artırıyor

Google, Android işletim sistemi için büyük bir güncelleme olan Gemini'ı duyurdu. Bu güncelleme, Android cihazlardaki ekran ...

Google Veo: Yapay Zekâ Destekli Video Modeli

Google, yapay zekâ alanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiriyor. Son olarak, film yapım endüstrisine de adım ...

Son Yazılar

wave
Google Gemini’ın Android Güncellemesi Ekran Anlayışını Artırıyor

Google, Android işletim sistemi için büyük bir güncelleme olan Gemini'ı duyurdu. Bu ...

Android Cihazlara Yapay Zeka Destekli Dolandırıcılık Tespit Özelliği Geliyor

Mobil teknolojiler geliştikçe, güvenlik konusu da her zamankinden daha önemli hale gelmektedir. ...

Yapı Kredi Bankasından Memurlara Promosyon Jesti! 36.000 TL REKOR ÖDEME Yapılacak

Yapı Kredi Bankası, memurlara yönelik yaptığı özel promosyon jesti ile gündemdeki yerini ...

House of the Dragon 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

House of the Dragon, Game of Thrones hayranlarını heyecanlandıran yeni bir Targaryen hikayesi. ...

Google Veo: Yapay Zekâ Destekli Video Modeli

Google, yapay zekâ alanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiriyor. Son ...

Akaryakıtta Yeni Dönem: Yarın Fiyatlar Güncellenecek

Akaryakıt tüketicileri için heyecanlı ve meraklı bir dönem başlıyor. Yarın yapılacak olan ...

PUBG: Battlegrounds 29.2 Güncellemesiyle Gelen Yenilikler

PUBG: Battlegrounds isimli popüler battle royale oyunu, 29.2 güncellemesi ile bir kez daha ...

Vivo X100 Ultra: Çin Pazarına Özel Kalacak

Vivo X100 Ultra, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği bir akıllı telefondur. Ancak ...

Yapay Zeka Destekli Geliştirici Aracı Pythagora, 4 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Yapay zeka teknolojileri günümüzde hızla gelişmekte ve birçok alanda kullanılmaktadır. Bu ...

Eğitim Bir-Sen'e Yönelik İlçe Milli Eğitim Müdürüne Kumpas Nedeni Ortaya Çıktı

Eğitim Bir-Sen, son günlerde ilçe milli eğitim müdürüne karşı yapılan kumpas ...

The Lord of the Rings: The Rings of Power 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

J.R.R. Tolkien'in efsanevi eseri The Lord of the Rings'un dizi uyarlaması olan The Lord of the ...

Google Gemini ile Anında Seyahat Planlama İmkanı Geliyor

Google, seyahat tutkunları için heyecan verici bir yenilik sunuyor: Google Gemini ile anında ...