Editörün Seçimleri

wave
İklim Değişikliği: Dünya Alarmda

Dünya genelinde iklim değişikliği, son yüzyılda hızla artan endüstriyel faaliyetler ve sera gazı salınımı ile doğrudan ...

Trendler

wave
Microsoft Geçiş Anahtarı Desteğini Tüm Bireysel Kullanıcı Hesaplarına Açıyor

Microsoft, kullanıcıların veri transferini kolaylaştırmak amacıyla önemli bir adım atmaya hazırlanıyor. Şirket, geçiş ...

Google Pixel 8a Tanıtımı Sızdırıldı

Google'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu Pixel 8a'nın tanıtım materyalleri internete sızdırıldı. Bu sızıntı, telefonun ...

Son Yazılar

wave
Vergi Ödemelerinde E-Haciz Sistemi Devrede

Vergi ödemeleri, devlet gelirlerinin en önemli kaynaklarından birini oluşturur. Vergi ...

Mevduat Hesabında Stopaj Ayarı

Mevduat hesapları, yatırımcılar için güvenli ve düşük riskli bir seçenek olabilir. Ancak ...

Microsoft Geçiş Anahtarı Desteğini Tüm Bireysel Kullanıcı Hesaplarına Açıyor

Microsoft, kullanıcıların veri transferini kolaylaştırmak amacıyla önemli bir adım atmaya ...

Volkan Demirel, Hatayspor'a veda mı ediyor? İşte o karar..

Fenerbahçe'nin efsane kalecisi Volkan Demirel, son dönemde Hatayspor ile adı transfer ...

Apple Son Çeyrek Finansal Sonuçları ve Tim Cook'un Üretken Yapay Zeka Konuşması

Apple, son çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı ve iOS, iPadOS, macOS ve watchOS gibi ...

Mercedes-Benz Gebze Lojistik Merkezi Kurdu

Mercedes-Benz Türkiye, Gebze'de yeni bir lojistik merkezi kurdu. Bu yeni merkez, markanın ...

Google Pixel 8a Tanıtımı Sızdırıldı

Google'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu Pixel 8a'nın tanıtım materyalleri internete ...

Meteoroloji'den 15 kente 'sarı' uyarı: Sağanak yağış geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, 15 farklı ...

Bakanlık Açıkladı: İsrail'le Tüm İhracat ve İthalat İşlemleri Durduruldu

Türkiye'nin İsrail ile olan ticaret ilişkilerinde son gelişmelere bakanlık tarafından ...

İklim Değişikliği: Dünya Alarmda

Dünya genelinde iklim değişikliği, son yüzyılda hızla artan endüstriyel faaliyetler ve sera ...

256 GB’lık iPhone 15, A101’de 2 Mayıs 2024 haftasının öne çıkan telefonu

A101 marketlerinin 2 Mayıs 2024 haftasında müşterilere sunduğu özel fırsatlar arasında, 256 ...

iOS 17.5 Beta Güncellemesi: Güvenlik ve Bul Uygulaması İyileştirmeleri

Apple, iOS 17.5 Beta güncellemesiyle birlikte önemli güvenlik iyileştirmeleri ve Bul ...