Editörün Seçimleri

wave
Prostatta Hayat Kurtaran Yöntem

Prostat, erkeklerde üreme sistemiyle ilgili bir bezdir ve zamanla bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Prostat sağlığı, erkeklerde genel ...

Trendler

wave
Online Eğitim Platformu Zen Educate, 37 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Zen Educate adlı online eğitim platformu, son yatırım turunda 37 milyon dolar yatırım aldı. Bu yatırım, şirketin büyüme ...

SpaceX Starlink, 3 milyon kullanıcı sayısını geride bıraktı

SpaceX'in kurucusu Elon Musk'ın öncülük ettiği uydu internet servisi Starlink, hızla büyümeye devam ediyor. Son verilere göre ...

Son Yazılar

wave
Merkez Bankası'nda Bir İlk! 4 Haziran'da TBMM'de Sunum Yapacak

Merkez Bankası, tarihinde bir ilk yapacak ve 4 Haziran'da Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ...

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in Kullandığı Makam Aracı Kaza Yaptı!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in kullandığı makam aracının karıştığı kaza ülke ...

Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman Başlıyor? Kaç Gün Tatil Olacak?

Kurban Bayramı, İslam dünyasında önemli bir dini bayramdır ve bu bayram tatiliyle birlikte ...

Tahliye İsteyen Dilan Polat, Adli Tıp Kurumu'nda: Serbest Bırakılacak mı?

Dilan Polat adlı sanık, avukatları aracılığıyla tahliye talebinde bulunarak Adli Tıp ...

Bakan Tekin'in Makam Aracı TEM'de Kaza Yaptı

Bakan Tekin'in makam aracının TEM Otoyolu'nda kaza yapması birçok kişiyi endişelendirdi. ...

Öğretmenler Ek Ders Ödemeleri İçin Suç Duyurusunda Bulundu

Son dönemde ülkemizde öğretmenlerin ek ders ödemeleri konusunda artan sorunlar gündeme ...

2. Dönem Devamsızlıklar Sıfırlanıyor mu 2024, Devamsızlık Hakkı Kaç Gün?

2024 yılında eğitim ve öğretim sürecinde devamsızlık konusu önemli bir gündem maddesi ...

Daha Düzenli Bir Masa İçin Sümen Takımlarını Seçin

Masa düzeni, ev dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Hem evdeki yaşam alanınızı ...

Akıncı TİHA Reisi'nin Helikopterini Nasıl Buldu? Selçuk Bayraktar'dan Kritik Açıklama

Akıncı TİHA, Türk savunma sanayisinin gurur kaynaklarından biri olarak dikkat çekiyor. Son ...

Yüz Binlerce Borçluya Takip Şoku: Kredi Borçları Rekor Kırdı

Son yıllarda Türkiye'de kredi borçları alarm verici bir şekilde artış gösterdi. Bankaların ...

Dacia Modellerinde Fiyatlarını Dibe Çekti! İşte Akıllara Durgunluk Veren Kampanya

Dacia markası, otomobil sektöründe uygun fiyatlı ve dayanıklı modelleriyle tanınan bir ...

Online Eğitim Platformu Zen Educate, 37 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Zen Educate adlı online eğitim platformu, son yatırım turunda 37 milyon dolar yatırım aldı. ...