Editörün Seçimleri

wave
Meryem Cannes’da

Meryem, Cannes Film Festivali'ne katılmak için büyük bir heyecanla Fransa'nın yolunu tuttu. Festival boyunca birbirinden önemli ...

Trendler

wave
Türkiye’de Threads Kullanımı Durduruldu, TweetDeck Benzeri Bir Web Arayüzü Deneniyor

Instagram, henüz birkaç yıl önce kullanıma sunduğu ama beklenen ilgiyi göremeyen Threads uygulamasını, Türkiye dahil birçok ...

Fujifilm X-T50 İncelemesi: Yenilikçi Film Simülasyon Kadranı

Fujifilm, fotoğraf tutkunlarının gönlünde taht kuran X serisinin bir diğer üyesi olan X-T50 modeli ile yine dikkatleri üzerine ...

Son Yazılar

wave
SON DAKİKA Milli Eğitimde Kahreden Ölüm: 2 Okul Müdürü Birden Hayatını Kaybetti!

Son dakika Milli Eğitim haberlerinde yaşanan kahreden bir olay tüm camiayı derin bir ...

Polis Memuru Husumetli Olduğu Komşusunu Öldürdü

Bir polis memuru ile husumetli olduğu komşusu arasında yaşanan üzücü olay toplumda büyük ...

Milli Eğitim Müdüründen Örnek Proje: ÇEDES Kapsamında Kur'an Kursu Açıldı!

Milli eğitim müdürü tarafından yürütülen projeler, eğitim sektöründe önemli bir etki ...

Dünya Bankası: KKTC Ekonomisi Yüzde 2,7 Büyüme Bekliyor

Dünya Bankası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ekonomisi hakkında yeni bir rapor yayınladı. ...

Türkiye’de Threads Kullanımı Durduruldu, TweetDeck Benzeri Bir Web Arayüzü Deneniyor

Instagram, henüz birkaç yıl önce kullanıma sunduğu ama beklenen ilgiyi göremeyen Threads ...

Samsung ve IKEA’dan Avantajlı TV Kampanyası

Samsung ve IKEA, teknoloji ve mobilya sektörlerindeki güçlerini birleştirerek tüketicilere ...

Hepsiburada’dan Bilgisayarda Turbo İndirim Fırsatları

Hepsiburada, Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitelerinden biridir ve bilgisayar ...

Fujifilm X-T50 İncelemesi: Yenilikçi Film Simülasyon Kadranı

Fujifilm, fotoğraf tutkunlarının gönlünde taht kuran X serisinin bir diğer üyesi olan X-T50 ...

Emeklilere Refah Payı Verilecek mi? Temmuzda Maaş Zam Oranı Yüzde Kaç Olacak? Uzman İsim Emeklileri Sevince Boğacak...

Emekliler için merakla beklenen gelişmeler hakkında son dakika bilgileri... Emeklilere refah ...

MİT'ten Çocuklara Sosyal Medya Uyarısı

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), son dönemde artan internet ve sosyal medya kullanımıyla ...

TikTok 60 Dakikalık Video Altyapısını Test Ediyor

TikTok, video paylaşım platformu olarak geniş kitleler tarafından tercih edilen bir uygulama ...

Temmuz Zamı Öncesi Açıklandı: Kadrolu ve Sözleşmeli Memurlara Tavan Ücret Müjdesi

Temmuz ayı yaklaşırken, kadrolu ve sözleşmeli memurların heyecanla beklediği zam haberleri ...