Editörün Seçimleri

wave
Hızlı Yemek Tüketiminin Kalp Krizi Üzerindeki Etkileri

Hızlı yemek tüketimi günümüzde yaygın bir alışkanlık haline gelmiştir. İnsanlar zamanları kısıtlı olduğunda, hızlı bir ...

Trendler

wave
Apple, sızıntılar yapan eski çalışanı hakkında dava açtı

Apple, teknoloji endüstrisinin önde gelen şirketlerinden biri olarak sürekli olarak yenilikçi ürünler üretme ve şirket içindeki ...

YouTube Shorts: Ücretli Aboneler İçin Özel İçerikler

YouTube, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan en popüler video platformlarından biridir. Platform, kullanıcılarına video ...

Son Yazılar

wave
Apple, sızıntılar yapan eski çalışanı hakkında dava açtı

Apple, teknoloji endüstrisinin önde gelen şirketlerinden biri olarak sürekli olarak yenilikçi ...

NSFW Topluluk Oluşturmak: Adım Adım Rehber

NSFW (Not Safe For Work) toplulukları, genellikle yetişkinlere yönelik içerik barındıran ve ...

Otomatik Ödeme Talimatları Ücretsiz Değil: Hesabınızdan Para Kesiliyor

Bankaların otomatik ödeme talimatları için artık ücret talep etmeye başlaması birçok ...

Meta ve Ray-Ban, Yapay Zeka Destekli Akıllı Gözlük Üzerinde Çalışıyor

Meta, dünyanın önde gelen akıllı gözlük ve artırılmış gerçeklik şirketlerinden biri ...

YouTube Shorts: Ücretli Aboneler İçin Özel İçerikler

YouTube, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan en popüler video platformlarından ...

WWDC 2024'te Tanıtılması Beklenen Yenilikler

WWDC 2024 etkinliği, her yıl olduğu gibi Apple hayranları tarafından merakla beklenmektedir. ...

DMM, Akaryakıt Fiyatlarıyla İlgili Açıklama Yaptı

Dünya Madencilik ve Metalurji şirketi (DMM), akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son ...

MEB Ortak Sınav Soru ve Cevapları Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Türkiye genelindeki ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere ...

Çin'in 5.5G (5G Advanced/5GA) Teknolojisine Geçişi

Çin, mobil iletişim ve internet teknolojilerindeki liderliğini daha da pekiştirmek için 5.5G ...

Memurların Talepleri ve Seçimlerdeki Rolü

Yerel seçimler yaklaştıkça memurların talepleri ve beklentileri de gündeme gelmekte. ...

Allianz Sigorta Firması KVKK Veri İhlali Bildirimi Hakkında

Allianz Sigorta firması, KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) tarafından yapılan bir ...

Xiaomi SU7 Elektrikli Otomobil Çin’de Büyük Talep Gördü

Çin, elektrikli otomobillerin giderek artan talebiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Bu talep ...