Editörün Seçimleri

wave
Çocuklarda Duygusal Bozukluklar: Karanlık Hastalıkların Etkileri

Çocukların dünyasını karartan pek çok hastalık vardır. Bu hastalıklar çocukların duygusal ve psikolojik sağlığını olumsuz ...

Trendler

wave
Yapay Zekâ Öğrencilere ve Çalışanlara Neler Sağlar?

Yapay zekâ, eğitim ve iş dünyasında pek çok fayda sağlayabilir. Öğrencilere yönelik olarak yapay zekâ destekli öğrenme ...

WhatsApp Uygulama İçi Arama Özelliği

WhatsApp, akıllı telefonlar için uygulama içi arama özelliğini getiriyor. Bu yeni özellikle beraber WhatsApp kullanıcıları, ...

Son Yazılar

wave
Buse Naz Çakıroğlu Üst Üste Üçüncü Kez Avrupa Şampiyonu Oldu

Türk tenis dünyasının gururu Buse Naz Çakıroğlu, üst üste üçüncü kez Avrupa Şampiyonu ...

İYİ Parti'nin Yeni Genel Başkanı Kim Oldu?

İYİ Parti'nin genel başkanlık koltuğunda son değişiklik nihayet gerçekleşti. Partinin ...

CHP Belediyeleri İçin İsraf ve Tasarruf Genelgesi Yayınlayacak

CHP'nin belediyeler için israfı önlemek ve tasarruf sağlamak amacıyla bir genelge yayınlama ...

Fenerbahçe'nin Yeni Yüksek Divan Kurulu Başkanı Belli Oldu

Fenerbahçe'nin yüksek divan kurulu başkanlığı görevine yeni bir isim seçildi. Kulübün ...

Yapay Zekâ Öğrencilere ve Çalışanlara Neler Sağlar?

Yapay zekâ, eğitim ve iş dünyasında pek çok fayda sağlayabilir. Öğrencilere yönelik ...

İYİ Parti Kurultayında İlk Tur Sonuçları Belli Oldu

İYİ Parti'nin merakla beklenen kurultayının ilk tur sonuçları nihayet açıklandı. Parti ...

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanından MEB'e eleştiri!

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı son dönemde Milli Eğitim Bakanlığına yönelik ciddi ...

Gözler Öğretmen Atamalarına Çevrildi! Kabine Toplantısı Ne Zaman?

Öğretmen atamaları ve kabine toplantısı konuları Türkiye'de eğitim alanında önemli ...

Google'ın 2 Trilyon Dolarlık Değerlemeye Ulaşması

Google, 1998 yılında Larry Page ve Sergey Brin tarafından kurulmuş ve o günden bugüne ...

23 Nisan Kutlamasında Çocuğu Tekmelemişti! Belediyedeki İşine Son Verildi

Geçtiğimiz 23 Nisan kutlamalarında yaşanan skandal bir olay gündeme bomba gibi düşmüştü. ...

Türk Eğitim-Sen'den Öğretmenlere Yeni Müfredat Anketi

Türk Eğitim-Sen, Türkiye'deki eğitim camiasında etkili bir sendika olup, öğretmenlerin hak ...

Apple'ın iPhone için OpenAI İle Görüşmeleri

Apple, iPhone için yapay zeka teknolojilerini geliştirmek ve entegre etmek amacıyla OpenAI ile ...