Editörün Seçimleri

wave
Balcalı Hastanesi: Güçlendirilen Hastane Hasta Kabulüne Başladı

Balcalı Hastanesi, yeni güçlendirme çalışmalarının tamamlanmasının ardından hasta kabulüne başladı. Hastane, modern tıbbi ...

Trendler

wave
Huawei'nin HarmonyOS Next ile Android Uygulama Desteğini Kaldırma Kararı

Huawei, "HarmonyOS Next" adlı yeni işletim sistemi için önemli bir adım atmaya hazırlanıyor. Şirket, bu yeni işletim sistemi ...

Motorola X50 Ultra Tanıtım Tarihi ve Özellikleri

Motorola X50 Ultra, merakla beklenen yeni modelin tanıtım tarihi nihayet belli oldu. Şirketin resmi duyurusuna göre, X50 Ultra'nın ...

Son Yazılar

wave
Huawei'nin HarmonyOS Next ile Android Uygulama Desteğini Kaldırma Kararı

Huawei, "HarmonyOS Next" adlı yeni işletim sistemi için önemli bir adım atmaya hazırlanıyor. ...

Öğretmenlere Müjde! ÖĞRETMENLİK MESLEK KANUNUNDA Yeni Gelişme: EK DERS Ücretlerine YÜZDE 15 ZAM Geliyor

Öğretmenlere müjde! ÖĞRETMENLİK MESLEK KANUNUNDA yeni gelişme: EK DERS ücretlerine YÜZDE ...

Ford'un Avrupa’daki Elektrikli Otomobil Satışı Odaklı 2030 Planı

Ford, Avrupa'da elektrikli otomobil satışı odaklı 2030 planını rafa kaldırmış gibi ...

Apple'ın Katlanabilir Ekranlı Cihazları İçin Samsung Display İle Ortaklık Yapması

Apple'ın son dönemde katlanabilir ekranlı cihazlar üzerinde çalıştığı ve bu teknoloji ...

Motorola X50 Ultra Tanıtım Tarihi ve Özellikleri

Motorola X50 Ultra, merakla beklenen yeni modelin tanıtım tarihi nihayet belli oldu. Şirketin ...

Filistin Tasarısı BM'de Kabul Edildi

Filistin’in Birleşmiş Milletler’de kabul edilen tasarısı, uluslararası ilişkilerde ...

Öğretmenlik Meslek Kanunu Taslağı: Rotasyon ve Öğretmen Hakları

Öğretmenlik meslek kanunu taslağına ilişkin rotasyon ve öğretmen hakları konuları eğitim ...

Akaryakıtta Yeni Dönem: 15 Mayıs'ta Tabela Değişecek

Akaryakıt sektörü, 15 Mayıs itibarıyla yeni bir döneme girmeye hazırlanıyor. Bu tarihten ...

Microsoft Copilot: Android Kullanıcılarına Yönelik Yenilikler

Microsoft Copilot, yapay zeka (AI) destekli bir geliştirici yardımcı aracıdır ve son ...

Google ve Harvard University, İnsan Beynin İç Yapısını Haritalandırdı

Google ve Harvard University'nin ortak yürüttüğü büyük bir proje sonucunda, insan beyninin ...

Kapalıçarşı'da Dolar Kritik Eşiğin Altına Düştü

Kapalıçarşı, İstanbul'un tarihi ve ekonomik değeri olan bir noktasıdır. Bu çarşı, tarihi ...

iOS 18 Yapay Zeka Özellikleri: İşte Ortaya Çıkanlar

Mobil dünya, donanım ve yazılım şirketleri arasında yoğun rekabetin yaşandığı bir alan ...