Editörün Seçimleri

wave
Göz Ovalayanlar Dikkat! Keratokonusun Pençesinde Olabilirsiniz

Göz ovalayanlar, göz sağlığı açısından dikkat edilmesi gereken bir grup insanı ifade eder. Göz ovalanması, korneanın düzensiz ...

Trendler

wave
Snapdragon X İşlemcili Galaxy Book 4 Edge İçin Sürpriz Kalmadı

Samsung'un son zamanlardaki en iddialı ürünlerinden biri olan Galaxy Book 4 Edge, Snapdragon X işlemcisiyle geliyor. Bu sızıntı, ...

Delta Emülatörü Logosunu Değiştirmek Zorunda Kaldı

Delta emülatörü, oyunseverler arasında popülerliği artan bir emülatör programıdır. Ancak son zamanlarda Adobe ile yaşadığı ...

Son Yazılar

wave
Öğretmen’in Taleplerini Önemsemeyen ÖMK “İtibarını” Daha da Zedeler. (Kaldıysa tabi…)

Öğretmenlerin çalışma koşulları ve maaşlarının belirlenmesinde önemli bir rol oynayan ...

Temmuz Ayında Uzman ve Başöğretmenlik Tazminatları Ne Kadar Olacak?

Temmuz ayında uzman ve başöğretmenlik tazminatları her yıl belirli kriterler doğrultusunda ...

Bakan Yusuf Tekin, bomba gelişme: Görevden affını istedi...

Son dakika haberine göre Bakan Yusuf Tekin, bomba bir gelişmeyle gündeme geldi. Yakın ...

Büyük Eğitim Mitingi Saraçhanede Yapıldı

Büyük eğitim mitingi Saraçhanede yapıldı ve binlerce kişi bir araya geldi. Eğitim alanında ...

Kelek Karpuz Ve Kavun Ayıplı Ürün Kapsamına Alınıyor

Kelek karpuz ve kavunların ayıplı ürün kapsamına alınması son dönemlerde tüketiciler ...

Milliyetçi Hareket Partisi, Ankara'da Kampa Giriyor

Milliyetçi Hareket Partisi, 2021 yılında gerçekleştireceği kampa Ankara'da girmeye karar ...

MEB Bursluluk Sınavlarında Kaç Puan Almak Gerekiyor?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından düzenlenen bursluluk sınavları, öğrencilere maddi ...

Paralar Hesaplara Yatıyor: Kişi Başına 7 Bin 608 Liralık Ödeme

Son günlerde gündemi meşgul eden ekonomik konulardan biri de devletin vatandaşlara yapacağı 7 ...

Türk Yatırım Fonu Kuruluyor! Kayıtlı Sermaye 500 Milyon Dolar

Türkiye'de yatırım ortamının gelişmesi ve yatırımcıların çeşitlenmesi için önemli bir ...

Merkez Bankası Enflasyon Beklentisi ve Temmuz 2024 Uzman Öğretmen ve Başöğretmen Tazminatları Değişti

Merkez Bankası'nın son açıklamalarıyla birlikte enflasyon beklentileri yeniden şekillendi. ...

Sibergöz - 39 Operasyonlarında 74 Şüpheli Yakalandı

Birkaç gün önce gerçekleştirilen Sibergöz - 39 operasyonunda, polis ekipleri 74 şüpheliyi ...

Deprem ve Tsunami Uyarısı! Prof. Dr. Naci Görür'den Çarpıcı Açıklama! 24 İl Tedirgin!

Son günlerde deprem ve tsunami konularında yaşanan gelişmeler ülkemizin birçok yerinde ...