Editörün Seçimleri

wave
Gençlik 50 Yaşında Başlıyor

Günümüzde gençlik kavramı sıklıkla fiziksel görünümle ilişkilendirilse de, aslında gençlik deneyimi daha derin ve ...

Trendler

wave
Google Gemini ve Hafıza Özelliği

Google, mobil işletim sistemleri için geliştirdiği Google Gemini üzerinde önemli bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor. Bu ...

Google Haritalar, Android Uygulaması İçin İki Yeni Özelliği Yayına Aldı

Google Haritalar, sürekli olarak kullanıcı deneyimini geliştirmek ve navigasyon deneyimini daha da kullanıcı dostu hale getirmek ...

Son Yazılar

wave
Google Gemini ve Hafıza Özelliği

Google, mobil işletim sistemleri için geliştirdiği Google Gemini üzerinde önemli bir ...

MEB, Yurt Dışına Burslu Öğrenci Gönderme Çalışmalarına Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), yurt dışına burslu öğrenci gönderme çalışmalarına ...

Kamuda Tasarruf Paketine CHP'den İlk Yorum: 4 Eksik Var

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), hükümetin kamuda tasarruf paketini değerlendirdi. Parti ...

Cumhurbaşkanlığı, Öğretmene Şiddet Yasasının Detaylarını Açıkladı

Cumhurbaşkanlığı, öğretmenlere yönelik artan şiddet olaylarına karşı yeni bir yasa ...

Google Project Starline: Kurumsal Alana Açılacak

Google, Project Starline adı verilen yeni teknolojisi ile kurumsal alanda devrim yaratmaya ...

Biraya DEV zam: İşte güncel fiyatlar...

Bira tüketimi dünya genelinde oldukça yaygın olan bir içecektir. Son zamanlarda ise birada ...

OpenAI'nın Yüz İfadelerinden Kişilerin Duygularını Okuyabilen Yeni Modeli: GPT-4o

OpenAI, yapay zeka konusundaki çalışmalarına bir yenisini ekleyerek yüz ifadelerinden ...

TBMM'ye 6 Yeni Dokunulmazlık Dosyası Sevk Edildi

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) milletvekillerine ait 6 yeni dokunulmazlık dosyası sevk ...

CHP'den Tasarruf Paketine Tepki

Türkiye'de siyasi gündem, CHP'nin tasarruf paketine karşı tepkisiyle hareketlendi. CHP ...

Faizde Parası Olanlar Dikkat! Mevduatta Erimenin Başladığına Dair Uyarılar

Mevduat faizlerinde yaşanan düşüş, tasarruf sahiplerini endişelendirmeye devam ediyor. ...

Google Haritalar, Android Uygulaması İçin İki Yeni Özelliği Yayına Aldı

Google Haritalar, sürekli olarak kullanıcı deneyimini geliştirmek ve navigasyon deneyimini daha ...

Finans Devinden Flaş Dolar Kuru Tahmini

Finans dünyası son zamanlarda oldukça hareketli bir dönemden geçiyor. Döviz kurları ise ...