Editörün Seçimleri

wave
Buzluktaki Anne Sütü Bebeğe Nasıl Verilir?

Bir anne için en değerli olan şeylerden biri kuşkusuz anne sütüdür. Anne sütü bebeğin sağlıklı gelişimi için oldukça ...

Trendler

wave
Nvidia, Yapay Zeka Odaklı Run:AI Girişimini 700 Milyon Dolara Satın Aldı

Nvidia, yapay zeka ve grafik teknolojileri konusundaki liderliğini sürdürmek ve güçlendirmek adına yeni bir adım attı. Şirket, ...

Meta ve Ray-Ban, Akıllı Gözlüklere Modlu Yapay Zeka Modeli Ekliyor

Meta ve Ray-Ban, yeni bir iş birliğiyle geliştirdikleri akıllı gözlüklerde modlu yapay zeka modeli eklemeye hazırlanıyor. Bu yeni ...

Son Yazılar

wave
Nvidia, Yapay Zeka Odaklı Run:AI Girişimini 700 Milyon Dolara Satın Aldı

Nvidia, yapay zeka ve grafik teknolojileri konusundaki liderliğini sürdürmek ve güçlendirmek ...

İl Müdüründen Alkışlanacak Davranış: O Geleneğine 'Neşter' Vurdu

İl müdürünün, geleneğine 'neşter' vurarak cesur bir adım attığı haberi gündemde geniş ...

Buzluktaki Anne Sütü Bebeğe Nasıl Verilir?

Bir anne için en değerli olan şeylerden biri kuşkusuz anne sütüdür. Anne sütü bebeğin ...

Arabasında kabus yaşatmıştı! Okuldaki müdür yardımcısına 22 yıl hapis...

Bir okuldaki müdür yardımcısına karşı işlediği suç nedeniyle Arabasında kabus yaşatan ...

Yusuf Tekin'den Bomba Açıklamalar

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin son dönemde eğitim alanında birçok konuda ...

MHP Lideri Bahçeli'nin Yürüyüş Anları Ferdi Tayfur'un Şarkısıyla Sosyal Medyada Paylaşıldı

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin yürüyüş anları, Ferdi Tayfur'un unutulmaz şarkılarından biri ...

Bakan Tekin, Öğretmen Atamaları ve Yeni Müfredat Hakkında Detayları Paylaştı

Milli Eğitim Bakanı Tekin, son günlerde gündemde olan öğretmen atamaları ve yeni müfredatla ...

Bakan Tekin'den LGS açıklaması: Sınav tarihinde değişiklik olacak mı?

Milli Eğitim Bakanı Tekin, son günlerde gündemi meşgul eden LGS sınavıyla ilgili önemli ...

Okul Müdürüne Acı Haber Peş Peşe Geldi!

Okul müdürüne acı haberler peş peşe gelirken, okulda endişe ve karmaşa ortaya çıktı. ...

İşçilere Promosyon Müjdesi: Hesaplara 28.000 TL Ödeme Yapılacak

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) alınan son karar ile milyonlarca işçiye promosyon ...

Galatasaray'ın Yükselen Yıldızı Avrupa Yolcusu! Arda Turan'ın Rekorunu İkiye Katlayacak

Galatasaray'ın genç yeteneği, Arda Turan'ın Avrupa'daki rekorlarını kırmak için adım adım ...

Dışişleri Bakanlığı'ndan ABD'nin O Raporuna Sert Tepki!

Dışişleri Bakanlığı, ABD tarafından yayınlanan o rapora sert tepki gösterdi. Bakanlık ...