Editörün Seçimleri

wave
Gençlik 50 Yaşında Başlıyor

Günümüzde gençlik kavramı sıklıkla fiziksel görünümle ilişkilendirilse de, aslında gençlik deneyimi daha derin ve ...

Trendler

wave
iOS 17.5 Güncellemesi İndirmeye Sunuldu

Apple, yeni bir güncelleme olan iOS 17.5'i indirmeye sunarak kullanıcılarına pek çok yeni özellik ve iyileştirme getirdi. iOS 17.5 ...

Google Gemini ve Hafıza Özelliği

Google, mobil işletim sistemleri için geliştirdiği Google Gemini üzerinde önemli bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor. Bu ...

Son Yazılar

wave
iOS 17.5 Güncellemesi İndirmeye Sunuldu

Apple, yeni bir güncelleme olan iOS 17.5'i indirmeye sunarak kullanıcılarına pek çok yeni ...

Xiaomi'nin Tesla Model Y Rakibi Hakkında Tüm Detaylar | 2025'te Tanıtım Yapılabilir

Xiaomi, otomotiv endüstrisine iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Şirketin 2025 yılında ...

Erdoğan'ın Hamas Hakkındaki Görüşleri

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hamas'ı terör örgütü olarak görmediğini ...

Ne Yediğinize Dikkat Edin! Cips Devi Rekabet İhlali İddialarıyla Gündemde

Son zamanlarda gıda sektöründe önemli bir gelişme yaşandı. Bir cips devi, rakip firmalara ...

Son Dakika: Şube Müdürü İlçe Milli Eğitim Müdürü Olarak Atandı

Son dakika haberine göre, şube müdürü olan ismin İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak ...

Apple Music'te Yayınlanan En İyi 100 Albüm

Apple Music, en önde gelen müzik yayın platformlarından biri olarak, milyonlarca şarkıya ve ...

Google Gemini ve Hafıza Özelliği

Google, mobil işletim sistemleri için geliştirdiği Google Gemini üzerinde önemli bir ...

MEB, Yurt Dışına Burslu Öğrenci Gönderme Çalışmalarına Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), yurt dışına burslu öğrenci gönderme çalışmalarına ...

Kamuda Tasarruf Paketine CHP'den İlk Yorum: 4 Eksik Var

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), hükümetin kamuda tasarruf paketini değerlendirdi. Parti ...

Cumhurbaşkanlığı, Öğretmene Şiddet Yasasının Detaylarını Açıkladı

Cumhurbaşkanlığı, öğretmenlere yönelik artan şiddet olaylarına karşı yeni bir yasa ...

Google Project Starline: Kurumsal Alana Açılacak

Google, Project Starline adı verilen yeni teknolojisi ile kurumsal alanda devrim yaratmaya ...

Biraya DEV zam: İşte güncel fiyatlar...

Bira tüketimi dünya genelinde oldukça yaygın olan bir içecektir. Son zamanlarda ise birada ...