Editörün Seçimleri

wave
Karabiberli Zerdeçalın Sağlık Üzerindeki Süper Etkisi

Zerdeçal ve karabiber, yüzyıllardır Asya'nın geleneksel tıbbında kullanılan güçlü baharatlardır. Ayrı ayrı bile birçok ...

Trendler

wave
İş Akışlarını Optimize Eden Otomasyon Aracı: Sheetgo

Sheetgo, iş akışlarını optimize etmek ve verimliliği artırmak için kullanılan bir otomasyon aracıdır. Günümüzde iş ...

Android 15 ile Özelleştirilebilir Titreşim Altyapısı Geliyor

Android işletim sisteminin son sürümü olan Android 15, birçok yenilik ve geliştirmeyi beraberinde getiriyor. Bunlardan bir tanesi de ...

Son Yazılar

wave
Panathinaikos'da, Fatih Terim dönemi sona erdi

Panathinaikos Kulübü, teknik direktör Fatih Terim ile yollarını ayırma kararı aldı. Fatih ...

4 Bakanlık Kamuda Tasarruf İçin Harekete Geçti: Restorasyondan Araca Her Şey Durdu

Türkiye'de kamu harcamalarının azaltılması ve verimliliğin arttırılması amacıyla 4 ...

İş Akışlarını Optimize Eden Otomasyon Aracı: Sheetgo

Sheetgo, iş akışlarını optimize etmek ve verimliliği artırmak için kullanılan bir ...

Kadrolu İşçilere Rekor Promosyon DÜN Açıklandı! İş Bankası Hesaplara 35.900 TL Yatıracak

İş Bankası, kadrolu işçilere yönelik önemli bir adım atarak rekor promosyon miktarıyla ...

Sahte Kamu Görevlilerinden 11 Milyon Liralık Vurgun: 3 Kişi Tutuklandı

Son günlerde Türkiye genelinde sahte kamu görevlilerinin gerçekleştirdiği büyük vurgun ...

Emekli Maaşlarına Yapılacak Zamda Refah Payı Etkisi

Emekliler için merakla beklenen zam haberi sonunda geldi! Emekli maaşlarına yapılacak zamda ...

Meteoroloji'den 2 kente uyarı: Heyelan potansiyeli yüksek

Meteoroloji genellikle hava durumu tahminleriyle gündemde olsa da son raporunda heyelan ...

Kıvrılabilir LG Signature OLED TV R için üretim ve satış sona erdi

LG'nin kıvrılabilir OLED TV'si, teknoloji dünyasında büyük heyecan yaratmıştı. Ancak ...

Bankada parası olanlar dikkat! Mevduat faizlerinde oranlar değişti

Bankada parası olanlar için önemli bir haber! Son dönemde bankaların mevduat faiz oranlarında ...

Eğitim Bir Sen: O İlde 'Yetkili Sendika' Oldu

Eğitim Bir Sen, sendikal haklar kapsamında önemli bir başarıya imza attı. O ilde yapılan ...

Canlı Yayında 8 Yaşındaki Kızı İçin 'Müstehcen' İfadeler Kullanan Kadına Gözaltı

Canlı yayında 8 yaşındaki kızı için 'müstehcen' ifadeler kullanan kadına, toplumda büyük ...

8 Yaşındaki Çocuk Köpek Saldırısında Yaralandı

8 yaşındaki bir çocuk, mahallesinde evcil hayvan sahibi bir komşusunun köpeği tarafından ...