Editörün Seçimleri

wave
Gençlik 50 Yaşında Başlıyor

Günümüzde gençlik kavramı sıklıkla fiziksel görünümle ilişkilendirilse de, aslında gençlik deneyimi daha derin ve ...

Trendler

wave
Uzay Teknolojilerine Odaklanan Infinite Orbits, 12 Milyon Euro Yatırım Aldı

Uzay teknolojileri alanında faaliyet gösteren Infinite Orbits, 12 milyon euro tutarındaki yatırım turunu başarıyla tamamladı. Bu ...

Samsung Telefonları için Battery AI Özelliği

Samsung, akıllı telefon endüstrisinin öncülerinden biri olarak sürekli olarak yenilikçi özellikler sunmaya devam ediyor. Şimdi de ...

Son Yazılar

wave
AK Parti Milletvekili Latif Selvi: Öğretmen Atamalarında Mülakatın Kaldırılmasında Genel Bir Görüş Var

AK Parti Milletvekili Latif Selvi, öğretmen atamaları konusunda mülakatın kaldırılmasıyla ...

Sendika Başkanından Hükümete UYARI: Memurların Özlük Hakları Geriye Gitmemeli!

Sendika başkanı, son dönemde hükümetin aldığı kararlar doğrultusunda memurların özlük ...

Eğitim İş Sendikasından Türkiye Rekoru: Öğretmenlere 40.500 TL Maaş Promosyonu Ödenecek

Eğitim İş Sendikası, Türkiye genelindeki eğitim çalışanlarını sevindirecek bir duyuru ...

TCMB'den rekor düzeyde döviz alımı! Rezervler artıyor...

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), son dönemde döviz rezervlerini artırmak amacıyla ...

Ankara MEM Öğretmenler İçin İl İçi İhtiyaç Listesi

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü, il genelinde görev yapan öğretmenlerin ihtiyaçlarını ...

Öğretmenler DİKKAT: İl İçi Yer Değiştirme Başvurularında Nelere Dikkat Etmeli?

Öğretmenler, kariyerlerinde il içi yer değişikliği yapmayı düşündüklerinde birtakım ...

Japon Deprem Uzmanından Korkutan İstanbul Depremi Açıklaması

Son dönemde Japon deprem uzmanı Dr. Takeshi Kimura, İstanbul'da olası bir depremin korkunç ...

CHP Genel Başkanı: Arapça Tabelaları Kaldırırken Dikkatli Olalım

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı, son dönemde gündeme gelen Arapça tabela ...

Milli Eğitim Akademisi: Amaçları ve Hedefleri

Milli Eğitim Akademisi'nin açılacak olması, Türkiye'nin eğitim sisteminde önemli bir ...

İstanbul'un Göbeğinde İğrenç Olay! Mahalleli Şantaj İle 13 Yaşındaki Kıza Yıllarca Tecavüz Etmiş

İstanbul'un göbeğinde yaşanan şok edici olay tüm Türkiye'yi derinden sarsmış durumda. ...

Yükseköğretim Kurulu Tarafından 'Spor Dostu Kampüs' Projesi Tanıtıldı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), üniversitelerde sporun yaygınlaştırılması ve teşvik edilmesi ...

Ünlü Ekonomistten Tasarruf Paketine Çarpıcı Yorum: Enflasyonla Mücadele İçin Memur ve Emekli Maaşlarına Kısıtlama Şart

Ünlü ekonomist, enflasyonla mücadele için tasarruf paketine çarpıcı bir öneride bulundu. ...