Editörün Seçimleri

wave
Katarakt Cerrahisinde Devrim

Katarakt, göz merceğinin saydamlığını yitirerek bulanıklaşması durumudur ve genellikle yaşlanmaya bağlı olarak gelişir. ...

Trendler

wave
iPhone 14 ve Galaxy A54, A101 16 Mayıs 2024 Haftasının Dikkat Çekenleri

A101 16 Mayıs 2024 haftasında birbirinden dikkat çeken akıllı telefon modelleri raflardaki yerini aldı. Bu haftanın en önemli ...

M4 iPad Pro’nun Pili Artık Daha Kolay Değiştirilebiliyor

Apple'ın son teknoloji ürünü M4 iPad Pro, pil değiştirme konusunda kullanıcılarına daha kolay bir deneyim sunuyor. Geliştirilen ...

Son Yazılar

wave
Katarakt Cerrahisinde Devrim

Katarakt, göz merceğinin saydamlığını yitirerek bulanıklaşması durumudur ve genellikle ...

4.5 Yıl Daha Uzun Yaşayacağız

Günümüzde tıp ve teknoloji alanındaki gelişmeler sayesinde insan ömrü sürekli olarak ...

Bu Yiyecekler Ruh Sağlığına İyi Geliyor

Ruh sağlığınızı korumak ve güçlendirmek, hayat kalitenizi yükseltmek için önemli bir ...

Bakanlıkta Gece Yarısı Atama FIRTINASI! 19 İl Müdürü Değişti

Son dakika atama haberleriyle Bakanlıkta yaşanan gece yarısı fırtınası gündeme bomba gibi ...

iPhone 14 ve Galaxy A54, A101 16 Mayıs 2024 Haftasının Dikkat Çekenleri

A101 16 Mayıs 2024 haftasında birbirinden dikkat çeken akıllı telefon modelleri raflardaki ...

Gençlere Her Gün Bayram - Gençler İçin Motivasyon

Kendine güvenen, hedeflerine odaklanmış ve pozitif bir yaşam anlayışına sahip olan gençler, ...

Güncel Enflasyon Tahminine Göre Memur ve Emekli Maaşları

Son dönemde yaşanan ekonomik dalgalanmalar ve enflasyon oranları, hem memurların hem de ...

Çöl Tozu Türkiye'yi 1 Hafta Boyunca Etkileyecek! En Çok Etkilenecek Yerler ve Alınması Gereken Önlemler

Çöl tozu, kum ve toprak parçacıklarının yüksek rakımlı bölgelerden rüzgarlarla ...

Android 15’e Tek Dokunuşla Geçiş Anahtarları Geliyor

Android 15 güncellemesiyle kullanıcı deneyimini daha da iyileştirmeyi hedefleyen Google, tek ...

Milli Eğitim Müdürü Uyuyor Mu?

Milli eğitim sistemi, bir ülkenin eğitim politikalarını belirleyen ve yürüten kurumların ...

Başarılı Müdür Eyüp Aytekin, Daire Başkanı Oldu!

Başarılı yöneticiler, her zaman için ilgi odağı olmuşlardır. İş hayatında yaptıkları ...

Türkiye’de Satılacak Poco F6 Pro’nun Tüm Özellikleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı

Poco, akıllı telefon dünyasında adından sıkça söz ettiren bir markadır. Son olarak ...